Почему остановился второй энергоблок на Ладыжинский ТЭС?
31.07.2015
Через шум у топці котла другий енергоблок теплоелектростанції вивели в аварійний ремонт з 27 липня.
За останні півроку аварійність енергоблоків вітчизняних ТЕС зросла на 60% порівняно з минулим роком. Причина - неможливість проведення повних ремонтів на блоках, що використовують вугілля газової групи.
У зв’язку з перепадами потужності в енергосистемі України через нестабільне постачання вугілля антрацитної групи підвищилася частота маневрування газових блоків ТЕС.
Зокрема, Ладижинська ТЕС піднімала резервні блоки для покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години й зупиняла їх на ніч.
Така практика негативно скаується на стані обладнання, окрім того призводить до перевикористання газу й мазуту для запуску енергоблоків.
Наприклад, Зокрема, Ладижинська ТЕС тільки у січні здіснила пусків-зупинок блоків в 7 разів більше(43 пуски), ніж у попередньому опалювальному сезоні.
Читайте также: Кабинет Министров утвердил финансовый план Украэроруха
'Станція вимагає ремонтів і працює на межі аварійних зупинок, як і більшість вітчизняних теплових електростанцій. Склалося так, що минулого опалювального сезону Ладижинська ТЕС маневрувала блоками потужністю 300 МВт, чого ще не було в історії вітчизняної теплової енергетики. Така практика негативно позначилася на технічному стані обладнання. Проте саме завдяки роботі станцій на газових марках вугілля на межі технічних можливостей енергосистема України змогла вистояти минулого опалювального сезону',- йдеться у повідомленні ДТЕК.
Компанія 'ДТЕК', яка належить українському фінансовому магнату Рінату Ахметову, виробляє 27% електроенергії і половину обсягів всього видобутого в Україні вугілля.
До складу компанії входять 10 теплоелектростанцій. Луганська ТЕС, Придніпровська і Криворізька ТЕС використовують у своїй роботі дефіцитне антрацитове вугілля. Кураховська, Запорізька, Бурштинська, Добротвірська, Ладижинська, Зуївська ТЕС працюють на вугіллі газової групи. Миронівська ТЕС може працювати як на газовому, так і на антрацитовому вугіллі.
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Во-Ле-Виконт
Во-ле-Виконт — хрестоматийная классика ландшафтной архитектуры... Расположен в окрестностях Мелёна, в 55 км к юго-востоку от Парижа...
Южная Корея. Стеклянный сад
Сад находится в самой южной точке Южной Кореи — на острове Чеджу. Климат здесь субтропический, а потому инфраструктура острова ориентирована на международный туризм. За последние 30 лет в Корее произошли кардинальные изменения в сторону открытости миру, и Чеджу — самый показательный тому пример.
Италия. Каврилья. «Карла Финеши»
Заслуживает внимания, потому что:
- это крупнейший частный розарий и музей роз;
- розы высажены по группам, видам, подвидам и сортам (снабжены сложной классификацией с указанием родительских видов и сортов), при этом максимально сохранена традиционная ботаническая типология;
- здесь можно проследить эволюцию розы с древнейших времен до наших дней.Юсуповский дворец
Стоит посмотреть, потому что:
- здесь разбит замечательный регулярный парк с реликтовыми деревьями, розариями и миниатюрными фигурными бассейнами
- в парке произрастает более 7,5 тыс. экземпляров растенийБельгия. Шато-де-Колома. Замок + музей + розарий
Заслуживает внимания, потому что:
- это музей роз, вокруг которого расположен музей-розарий под открытым небом;
- ежегодно здесь проходит выставка «Мода и Роза»;
- через все этажи замка, в котором расположен музей, «прорастает» огромная роза.Франция. Виландри
Сад замка Вилландри — один из самых посещаемых садов. Всемирную известность обрел благодаря грандиозному декоративному огороду. Искусство кухонного сада возникло здесь давно.
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.